You are not connected. Please login or register

Nikki Red - Rosalie

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Nikki Red - Rosalie on Пет Jул 03, 2009 2:53 pm

The.Cold.One


Администратор
Администратор
Па што мислите за Розали,мене ме некогаш нервира,но во 3 или 4 дел,таа разкажува нешто за неа,многу е тажно.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Nikki Red - Rosalie on Пет Jул 03, 2009 3:15 pm

Twilight Freak


Новороден вампир
Новороден вампир
Pa ok e zenskava..xD
Slatka e:)

Преглед на профилот на членот

3 Re: Nikki Red - Rosalie on Пет Jул 03, 2009 4:32 pm

ninny


Администратор
Администратор
Да....многу е слатка


_________________
Преглед на профилот на членот

4 Re: Nikki Red - Rosalie on Пет Jул 03, 2009 8:22 pm

The.Cold.One


Администратор
Администратор
Rosalie кукла....како ви се допаѓа?


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: Nikki Red - Rosalie on Пет Jул 03, 2009 8:22 pm

Twilight Freak


Новороден вампир
Новороден вампир
pa..niss posebno!! Ne lici mnogu na nea..xD

Преглед на профилот на членот

6 Re: Nikki Red - Rosalie Today at 7:40 am

Sponsored content


Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот