You are not connected. Please login or register

алоха еврибади :D

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 алоха еврибади :D on Пет Jул 03, 2009 3:03 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
здравос...јас сум Надица...од Велес...имам 17 години и сум и сестра на Ана rabbit

Сега ќе бидам 4 година во гимназијата во Велес.

Од Твајлатовци најеќе го сакам Тејлор после него одма иде Роберт итн. Smile

тоа е се...накратко...за повеќе пишете ми на пвт Wink

Преглед на профилот на членот

2 Re: алоха еврибади :D on Пет Jул 03, 2009 3:05 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Добредојде,прочитај ги правилата,и избери си група.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: алоха еврибади :D on Пет Jул 03, 2009 3:05 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Добродојде.....забавувај се


_________________
Преглед на профилот на членот

4 Re: алоха еврибади :D on Пет Jул 03, 2009 3:06 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
Добредојде!

Преглед на профилот на членот

5 Re: алоха еврибади :D on Пет Jул 03, 2009 3:08 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Welcomee..Uzivajj:)

Преглед на профилот на членот

6 Re: алоха еврибади :D on Саб Jул 04, 2009 2:35 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ringrazio tutti Cool

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот