You are not connected. Please login or register

Mодератори

Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Go down  Порака [Страна 1 of 3]

1 Mодератори on Чет Jул 02, 2009 1:41 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Доколку некој сака да стане модератор,нека се пријави тука,ќе го надгледуваме недела или две.И ќе видиме дали е доволно активен и се тоа.. Smile Smile

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Mодератори on Чет Jул 02, 2009 2:01 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
јас сакам Smile

Преглед на профилот на членот

3 Re: Mодератори on Чет Jул 02, 2009 2:03 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Па биди редовна и можеби ке станеш модератор WinkПоследната промена е направена од nin4e на Чет Jул 02, 2009 2:06 pm. Мислењето е променето 1 пати


_________________
Преглед на профилот на членот

4 Re: Mодератори on Чет Jул 02, 2009 2:03 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Во вторник ќе те известиме дали ќе станеш.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: Mодератори on Чет Jул 02, 2009 2:26 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
Јас се пријавувам Very Happy

Преглед на профилот на членот

6 Re: Mодератори on Чет Jул 02, 2009 3:14 pm

Simona

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
И јас се пријавувам и ќе бидам редовна.

Преглед на профилот на членот

7 Re: Mодератори on Чет Jул 02, 2009 7:18 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ana е ставена на пробно до Понеделник,ако добро се покаже како модератор ќе и остане.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

8 Re: Mодератори on Чет Jул 02, 2009 8:15 pm

Cece Cullen

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
и јас се пријавувам и ке бидам редовна

Преглед на профилот на членот

9 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 12:20 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
А нас другите не надгледувате? Very Happy

Преглед на профилот на членот

10 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 1:12 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Сите што се пријавивте се надгледувани според активност,би требало на ден барем 1 да се вклучите.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

11 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 1:25 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
окееј..
јас сум скоро цел ден уклучена Very Happy

Преглед на профилот на членот

12 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 1:30 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Гледам...така имаш поголема шанса


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

13 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 1:32 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
A dali moze jas da se prijavam za moderator???

Преглед на профилот на членот

14 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 1:32 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Mоже


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

15 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 1:32 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Togash , se prijavuvam!!

Преглед на профилот на членот

16 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 1:42 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Да го известиме модерторот,исто така ќе биде задолжен да заклучува теми во Представете се кои се постари од 2 дена.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

17 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 2:57 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
На пробно до Вторник е поставена и Demi


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

18 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 3:04 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
Фала многу.. ќе ја извршувам мојата функција! cheers

Преглед на профилот на членот

19 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 3:06 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
и јас сакам да си се пријавам за модератор...може?

Преглед на профилот на членот

20 Re: Mодератори on Пет Jул 03, 2009 3:06 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Пријавен/а си


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

21 Re: Mодератори on Вто Jул 07, 2009 1:45 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Давид а коа ќе ни кажеш мене и на Деми дали ќе останеме модератори?


_________________

Преглед на профилот на членот

22 Re: Mодератори on Вто Jул 07, 2009 2:31 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Па готово модератори сте,јас реков до Понеделник,ама не ви кажав ништо тоа значи останавте,честиткиии


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

23 Re: Mодератори on Вто Jул 07, 2009 2:38 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
ок фала многу


_________________

Преглед на профилот на членот

24 Re: Mодератори on Вто Jул 07, 2009 9:27 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ehh..cestitam!!! =)

Преглед на профилот на членот

25 Re: Mодератори on Вто Jул 07, 2009 11:36 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
фала flower


_________________

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 3]

Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот