You are not connected. Please login or register

Што очекувате од филмот?

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Што очекувате од филмот? on Пет Jул 03, 2009 4:22 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
???


_________________
Преглед на профилот на членот

2 Re: Што очекувате од филмот? on Пет Jул 03, 2009 4:38 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Од филмот очекувам успех,ама успехот сигурно нема да биде како Самрак,за самрак некои фанови што праве,никогаш нема да се повтори тоа.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: Што очекувате од филмот? on Пет Jул 03, 2009 4:57 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Очекувам само на крај да бидат заедно едвар и бла ништо друго Razz


_________________
Преглед на профилот на членот

4 Re: Што очекувате од филмот? on Пет Jул 10, 2009 6:47 pm

Ane

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Se nadevam deka filmot ke bide uste podobar od prviot,ako toa e mozno Very Happy

Преглед на профилот на членот

5 Re: Што очекувате од филмот? on Саб Jул 11, 2009 2:14 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Pa da.. Za mene e najvazno na krajot E$dward&Bella da se zaedno..=)

Преглед на профилот на членот

6 Re: Што очекувате од филмот? on Саб Jул 11, 2009 7:40 pm

macaparket

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Подобар од првиот нема да биде сигурно. Секој прв дел е најдобар. Very Happy
А очекувам да направи бум бидејќи од трејлерите изгледа прекрасно. Само да го донесат и кај нас во кино. Мислам Твајлат го немаше. Crying or Very sad Crying or Very sad


_________________
What if I’m the hero? What if I’m the bad guy? - Edward Cullen
Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/pages/I-3-MACEDONIAN-THEATHER/1040647296

7 Re: Што очекувате од филмот? on Саб Jул 11, 2009 7:43 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
И јас мислам дека го немаше,а да ве известам на 17 Август излегува правиот трејлер за New Moon,ова сега што излезе беше само Teaser.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

8 Re: Што очекувате од филмот? on Нед Jул 12, 2009 7:34 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
yess..edvaj cekam!!! xD

Преглед на профилот на членот

9 Re: Што очекувате од филмот? on Нед Jул 12, 2009 11:49 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
мислам дека нема да има толку голем успех како првиот дел ама сепак мислам дека и овој дел ќе има голема гледаност


_________________

Преглед на профилот на членот

10 Re: Што очекувате од филмот? on Вто Jул 14, 2009 9:20 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Pa sekako..Prviot del od sekoj film e sekogas najubav =)

Преглед на профилот на членот

11 Re: Што очекувате од филмот? on Саб Aвг 08, 2009 3:58 am

ivanaaa

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Очекувам да биде далеку подобар од првиот дел ( кој не го сакам толку бидејќи е приказната Бела - Едвард)вториор би требало да биде подобар бидејќи и Џејкоб ке се вмеша меѓу Бела и Едвард

Преглед на профилот на членот

12 Re: Што очекувате од филмот? on Саб Aвг 08, 2009 8:54 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
da da...i jas mislam deka ke bide pojako...po interesno ke bide bas radi toa so Jacob se pojavuva vo nivnata vrska :]

Преглед на профилот на членот

13 Re: Што очекувате од филмот? on Саб Јан 02, 2010 1:54 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
NAJVAZNO E EDWARD I BELLA DA SE ZAEDNO!!!!!!!

_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!!HI IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот