You are not connected. Please login or register

Млади Месец

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Млади Месец on Пет Jул 03, 2009 5:02 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Еве доколку сакатае да си ја симнете на српски

Млади Месец


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Млади Месец on Нед Ное 01, 2009 10:33 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
ја има new moon книгата во скопје на македонски (ако не знаете) Very Happy ...една другарка си ја купи


_________________

Преглед на профилот на членот

3 Re: Млади Месец on Нед Ное 29, 2009 1:27 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ја има и во Куманово..ја овие денови ќе ја купам(иако веќе ја иам читано)


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот