You are not connected. Please login or register

Mодератори

Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Порака [Страна 2 of 3]

26 Re: Mодератори on Чет Jул 16, 2009 2:03 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Имаме нов модератор,dijan4e,исто така ми треба потврда од Twilight Freak дали ќе е активна да ја ставам модератор.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

27 Re: Mодератори on Чет Jул 16, 2009 2:12 am

Diddy

avatar
Модератор
Модератор
Фалааа

Преглед на профилот на членот

28 Re: Mодератори on Чет Jул 16, 2009 3:39 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Членот Demi е тргнат од позицијата на модератор,бидејќи не е активна.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

29 Re: Mодератори on Саб Jул 18, 2009 2:42 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Ok..Fala na obavestuvanjeto Very Happy:D

Преглед на профилот на членот

30 Re: Mодератори on Нед Jул 19, 2009 10:10 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Сакаш да си мод?


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

31 Re: Mодератори on Саб Jул 25, 2009 7:23 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Yepp Smile

Преглед на профилот на членот

32 Re: Mодератори on Саб Jул 25, 2009 11:04 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
OK,ќе те поставам.Ама да бидеш редовна.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

33 Re: Mодератори on Нед Jул 26, 2009 2:31 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
давид зошто не сум веќе модератор?
ми полажува дека сум модератор а немам пристам ни до администрацијата а не можам ни постови да бришам и да менувам (на други членови)...а и бојата не ми е таква


_________________

Преглед на профилот на членот

34 Re: Mодератори on Вто Jул 28, 2009 11:26 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ccc..Smile
Ok..Ke bidam redovnaa Wink

Преглед на профилот на членот

35 Re: Mодератори on Чет Jул 30, 2009 2:09 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ana напиша:давид зошто не сум веќе модератор?
ми полажува дека сум модератор а немам пристам ни до администрацијата а не можам ни постови да бришам и да менувам (на други членови)...а и бојата не ми е таква

Едно големо извинување,тоа беше моја грешка....сбев заборавил дека ти и уште еден член сте на одмор и затоа,ама пак си вратен на страото место.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

36 Re: Mодератори on Чет Jул 30, 2009 4:08 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
ок фала


_________________

Преглед на профилот на членот

37 Re: Mодератори on Пет Сеп 04, 2009 11:20 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ќе има измени во тимот,Ana ќе постане Администратор,а ќе требаат уште два нови модератори.Нека почнат пријавите.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

38 Re: Mодератори on Пон Сеп 07, 2009 5:42 pm

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
јас се пријавувам

Преглед на профилот на членот

39 Re: Mодератори on Пон Сеп 07, 2009 7:58 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ок сеа ќе те поставам,ама ја нема Ана а таман сакав да ја ставам Админ Crying or Very sad


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

40 Re: Mодератори on Сре Сеп 09, 2009 8:27 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
еј не можев да се уклучувам многу...имав обврски ама ќе бидам редовна колку шо ќе можам


_________________

Преглед на профилот на членот

41 Re: Mодератори on Саб Сеп 19, 2009 10:03 am

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
и сеа ке ја поставуш АНа за админмистратот и мене за модератор

Преглед на профилот на членот

42 Re: Mодератори on Саб Сеп 19, 2009 2:19 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Aхам.Честито на двете


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

43 Re: Mодератори on Саб Сеп 19, 2009 2:44 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
фала мн и честито ангела_ан4и Smile

п.с. оти уште ми пишува модератор само бојата ми е сменета?


_________________

Преглед на профилот на членот

44 Re: Mодератори on Саб Сеп 19, 2009 7:25 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
lol! Секогаш тоа заборавам ранк треба да се смени.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

45 Re: Mодератори on Саб Сеп 19, 2009 10:41 pm

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
фалаааааааа ..................
честито Ана

Преглед на профилот на членот

46 Re: Mодератори on Нед Ное 22, 2009 11:21 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Групата модератори е слободна,бидејќи форумот го дигаме на нозе пак,почнуваме како од почеток,али ако некој од старите модератори се врати слободно нека јави тука ќе му ја вратиме позицијата.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

47 Re: Mодератори on Пон Ное 23, 2009 3:41 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
нови модератори ќе ставаш?


_________________

Преглед на профилот на членот

48 Re: Mодератори on Пон Ное 23, 2009 5:05 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Па да ... кога ке има редовни членови Smile или пак доколу тие што беа до сеа се вратат на форумот и повторно бидат редовни ке им се врати позицијата Smile


_________________
Преглед на профилот на членот

49 Re: Mодератори on Саб Јан 02, 2010 1:24 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
JAS SE PRIJAVUVAM ZA MODERATOR AKO MOZE Very Happy Very Happy


_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!!HE IS THE BEST!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

50 Re: Mодератори on Вто Јан 05, 2010 1:27 am

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Давид ќе ставаш ли модератори?


_________________

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 2 of 3]

Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот